Kontakt

Naše provozovny

Brno

Adresa

AEF, s.r.o.

Pekařská 86

602 00 BRNO

Kontakt

aef@aef-hitachi.cz

tel: 543 421 201

 


Praha

Adresa

AEF, s.r.o.

Ohradní 1333/1

140 00 Praha 4 - Michle

Kontakt

Ing. Petr Nehyba

nehyba@aef-hitachi.cz

tel.: 602 789 618



Naše oddělení

Vedení

Ing. Petr Nehyba

jednatel, vedoucí servisního odd.

nehyba@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 235

mobil: 602 789 618

Ing. Drahomír Suchomel

jednatel

suchomel@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 207

mobil: 602 709 611

Oddělení engineeringu

Ing. Jaroslav Kawulok

projekt manažer

kawulok@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 231

mobil: 606 675 307

Ing. Arnošt Kotulan

obchodně-technický poradce

akotulan@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 230

mobil: 602 535 952

Obchodní oddělení

Ing. Richard Kotulan

vedoucí obchodu

rkotulan@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 233

mobil: 602 789 619

Ilona Pantůčková

expedice, fakturace

pantuckova@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 203

mobil: 721 530 944

Josef Saifrt

obchodní zástupce

saifrt@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 202

mobil: 606 675 308

Ing. Jiří Urban

obchodní zástupce

urban@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 208

mobil: 606 736 565

Ing. Miroslav Kubeš

obchodní zástupce

kubes@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 204

mobil: 602 569 550

Roman Krejčíř

obchodní zástupce

krejcir@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 232

mobil: 724 536 753

Petr Bláha

obchodní zástupce

blaha@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 233

mobil: 607 080 042

Servisní oddělení a technická podpora

Ing. Petr Nehyba

jednatel, vedoucí servisu

nehyba@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 235

mobil: 602 789 618

Ing. Milan Stoklásek

frekvenční měniče, softstartéry, PLC, HMI

stoklasek@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 237

mobil: 602 737 580

Ing. Stanislav Chevalier

frekvenční měniče, PLC, HMI, softstartéry, servopohony

chevalier@aef-hitachi.cz

tel.: 543 421 237

mobil: 602 747 451


Zastoupení na Slovensku

www.ztseltop.sk

Hitachi a Solcon ve světě

Hitachi ve světě | Solcon ve světě

Kontaktní formulář




This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

© 2013 AEF, s.r.o, všechna práva vyhrazena

SOVA NET