Softstartéry Solcon

iStart

iStart

iStart je vysoce promyšlený, flexibilní a spolehlivý digitální softstartér. Může pracovat v režimu řízení ve dvou nebo ve třech fázích. Nový moderní design spojený s tradiční spolehlivostí a robustností. Pro motory 7,5 - 630kW, 220-600V.

Více
RVS-AXO (SI-AXO)

RVS-AXO (SI-AXO)

RVS-AXO - snadno nastavitelný digitální softstartér vybavený komunikací Modbus. Nastavení základních parametrů potenciometry, další parametry nastavitelné přes Modbus.

Více
brzdy Solbrake

brzdy Solbrake

Zařízení pro brzdění asynchronních motorů stejnosměrným proudem, pro motory 4-315kW, 220-690V.

Více
RVS-AX

RVS-AX

Analogový softstartér s proudovým omezením a se zabudovaným relé obchvatu, pro motory 4-90kW, 220-600V. Optimální řešení pro malé a střední velikosti motorů. Nastavení všech parametrů potenciometrem.

Více
Solstart

Solstart

Solstart - kompaktní jednoduchý analogový softstartér s řízením ve dvou fázích a s interním bypassem. Rozsah výkonu 4-30kW, 220-600V

Více
RVS-DN

RVS-DN

Plně vybavený, mikroprocesorově řízený digitální softstartér s řízením ve všech fázích, pro motory 8-3000A, 220-1000V. Vyniká robustní konstrukcí a spolehlivostí, do velikosti 820A není potřeba obchvat, splňuje veškeré certifikace pro použití v námořní dopravě (Lloyds)

Více
RVS-DX

RVS-DX

Plně vybavený digitální softstartér, mikroprocesorově řízený ve všech fázích, pro motory 8-170A, 220-600V. Navržen pro jednoduchou obsluhu a maximální užitnou hodnotu. Zabudované relé obchvatu.

Více
HRVS-DN vysokonapěťový softstartér

HRVS-DN vysokonapěťový softstartér

Třetí generace digitálních softstartérů pro vyšší napětí určená pro standardní asynchronní a synchronní motory. Vysoký rozsah do 30MW při 15kV.

Více
Ostatní

Ostatní

Tyristorové regulátory, ochranné relé, hlídače izolačního stavu NN a VN motorů, přístroje ke sledování, ochraně a řízení motorů.

Více

© 2013 AEF, s.r.o, všechna práva vyhrazena

SOVA NET