Frekvenční měniče

Frekvenční měniče japonského výrobce Hitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd. představují mezi obdobnými výrobky nejvyšší kvalitativní třídu. Jsou určeny pro všeobecné použití od jednoduchých aplikací pro pohony ventilátorů a čerpadel, až po náročné aplikace zdvíhacích a manipulačních zařízení. Měniče Hitachi se vyznačují možností snadného uživatelského nastavení. Všechny měniče jsou standardně vybaveny komunikačním rozhraním Modbus. Další komunikace jsou k dispozici jako volitelné příslušenství.

 

Frekvenční měnič je zařízení určené primárně pro řízení a regulaci pohonu s asynchronními motory. Principiálně měnič provádí přeměnu standardního síťového jednofázového, nebo třífázového, napájení o pevném napětí a frekvenci na třífázový napájecí systém s proměnným napětím a frekvencí.
WJ-C1

WJ-C1

WJ-C1 - inovovaná verze měniče WJ200. Kompaktní plně vybavený měnič pro pohony s vektorovým řízením bez zpětné vazby.

Více
WJ200

WJ200

WJ200 - inteligentní frekvenční měnič s vektorovým řízením bez zpětné vazby pro náročné aplikace

Více
WL200

WL200

WL200 - kompaktní měnič - ideální pro ventilátory, čerpadla a obecné průmyslové aplikace

Více
řada P1

řada P1

P1 - Prémiová řada frekvenčních měničů Hitachi. Měniče P1 jsou flexibilní, vybavené veškerým možným komfortem a možnostmi pro uspokojení nejnáročnějšího uživatele

Více
řada S1

řada S1

S1 - Standartní řada pro pohony s vektorovým řízením bez zpětné vazby. S1 je nový jednoduchý a snadno použitelný měnič se špičkovým výkonem.

Více
řada S1 IP55

řada S1 IP55

S1 IP55 - Řada měničů ve vysokém krytí. Robustní provedení měniče v kovovém šasi pro umístění k těsné blízkosti motoru i v náročném prostředí.

Více
NES1

NES1

NE-S1 - heslem těchto měničů je "jednoduchý, ekonomický a ekologický." Jeden z nejmenších měničů ve své kategorii.

Více

© 2013 AEF, s.r.o, všechna práva vyhrazena

SOVA NET